fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

BNC Insight ve Ikarus HR işbirliği ile kurumların "İK Analitik" pozisyonları için dijital rozetli "Yeni Nesil Yetenek" yetiştirme programı digiHR'a başvurmak için formu doldurmanız yeterlidir.
Son Başvuru Tarihi : 23 Nisan 2021

Erdem Bakır
✭✭✭✭✭
digiHR Katılımcı Yorumu - Kasım 2020
"Programın üzerinde çalışıldığı çok net bir şekilde belli. Hem profesyonel hem çok öğretici bir program. Bakış açısı olarak 4 haftada çığır atladım diyebilirim. Tüm ekibe teşekkür ederim."
Selin Savaş
✭✭✭✭✭
digiHR Katılımcı Yorumu - Kasım 2020
"Hocamızın anlatımı gayet açık ve anlaşılırdı. Aktardığı bilgileri şu an mevcut işimde kullanmaya başladım bile. Kendisi ile yeni şeyler öğrenmek çok keyifliydi. Destekleyici ve sabırlı tutumundan dolayı kendisine, böyle bir eğitimde hocamız ile bizleri buluşturan herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim. "
Seda Kaya
✭✭✭✭✭
digiHR Katılımcı Yorumu - Ağustos 2020
"Hocamızın sorulara verdiği cevaplar tatmin ediciydi ve hiçbir sorum yanıtsız kalmadı. Ayrıca programda öğretilenler dışında sürekli kendimizi geliştirmemizi sağlayacak paylaşımlarda bulundu. Program sonrasında da yanımızda olduklarını bilmek mutluluk vericiydi."
Semih Uçarkuş
✭✭✭✭✭
digiHR Katılımcı Yorumu - Ağustos 2020
"Katılımcıları geleceğe iyi hazırlaması, konu yelpazesinin geniş olması ve eğitmenin alanında tecrübeli olması en büyük avantajdı. Sektör için önemli bir eğitim oldu. Kalifiye personele olan ihtiyaç ilerleyen zamanlarda daha da fazla olacak."
Dilara Fırtına
✭✭✭✭✭
digiHR Katılımcı Yorumu - Ağustos 2020
"Eğitimde İK Analitiği ve İş Zekası alanlarını kapsayan tüm araçlara yer verilmişti. Bunların yanı sıra insan kaynaklarında gerekli olacak bilgi ve beceriler aktarıldı. Eğitimin içeriğinin geniş olması en güçlü yönü oldu.."
digi HR Afiş
ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç