fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

2020 Yılı İçin “Eğitim Paketi”

Dijital İK Eğitimleri

Bu listedeki eğitimlerden 5 tanesini avantajlı olarak seçip bir yıl içinde dilediğiniz gibi katılım sağlayabilirsiniz

UYGULAMALI İK ANALİTİK EĞİTİMİ

PERFORMANS YÖNETİMİ EĞİTİMİ

İK METRİK VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

İNSAN KAYNAKLARINA ÖZEL

UYGULAMALI BÜTÇE EĞİTİMİ

İŞ ZEKASI EĞİTİMİ

ŞİRKET KPI VE ÇALIŞAN HEDEFLERİ VE

PRİM SİSTEMİ KURGULAMA EĞİTİMİ

İLERİ UZMAN SEVİYE EXCEL EĞİTİMİ

PRAGMATİK EXCEL EĞİTİMİ

UYGULAMALI DASHBOARD

TASARIMI EĞİTİMİ

ŞİRKETLERE ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

YÖNETİMİ EĞİTİMİ

İK’ DA MAKİNA ÖĞRENMESİ VE IOT

Emre Tuna Aydın - İK Analitiği ve Yasal Mevzuat Müdürü

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve İşletme Bölümlerini 2008 yılında bitirdi. Galatasaray Üniversitesinde MIS (Yönetim Bilişim Sistemleri) Eğitimi aldı. Okul döneminde lojistik alanında kısa süreli çalıştı. Daha sonra Marmara Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik Bölümü’nde yüksek lisansa devam etti.

Kariyerine 2006 yılında Eczacıbaşı’nda sırasıyla Satış, Pazarlama ve İnsan Kaynaklarında görev yaparak başladı. Daha sonra çeşitli projelerde görev alarak en son insan kaynaklarında çalıştı. Ardından Doğan Yayın Holding – Seat Pagine Gialle ortaklığında kurulan Joint – Venture yapıdaki şirketin tüm İK süreçlerinin kurulmasında 2 yıl kadar görev aldı.

Kariyerine 2010 – 2016 yılları arasında perakende sektöründe A.S. Watson'da, İK Bilgi Sistemleri ve Raporlama müdürü olarak devam etti.

2016 – 2019 yılları arasında Sabancı Holding İK Grup Başkanlığı’nda tüm topluluk Ücret ve HR IT projelerinin yönetiminde görev aldı. İnsan Kaynaklarında Analitik, İş Zekası, Finansal raporlama, KPI’lar ve Veri görselleştirme ilgi alanlarıdır.

2013 yılından beri İK alanında 150'den fazla yerli ve çok uluslu firmaya, İK Analitik, İK'da İş Zekası, İK'da Bütçe Yönetimi, İleri Seviye Excel ve Raporlama teknikleri gibi farklı eğitim ve danışmanlıklar vermiştir. En son noktada profesyonel hayatına ve danışmanlığa devam etmektedir.

Yusuf Şire

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, yüksek lisans eğitimini ABD’de Yale School of Management’ta tamamlamıştır.

Peppers&Rogers ve A.T. Kearney şirketlerinde yönetim danışmanlığı, Türkiye’nin önde gelen firmalarında iş geliştirme, strateji ve digital dönüşüm alanlarında çalışmıştır.

Türkiye ABD ve Suudi Arabistan’da iş tecrübesine sahiptir.

Uzmanlık alanları yeni pazarlara giriş, iş planı oluşturulması, strateji, organizasyonel yapı tasarımı, dijital dönüşüm ve e-ticarettir.

Kullanım hakkı 1 Ocak-31 Aralık 2020 tarihleri aralığında geçerlidir.

 • Kişi Başı

  9750₺ + KDV
 • 2 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  9500₺ + KDV
 • 3 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  9250₺ + KDV
 • 4 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  9000₺ + KDV

  Telefon: 0216 455 0 800 - demetdede@bncturkey.com
  Öğle yemekleri, çay, kahve ikramlar, toplantı çantaları, kitaplar ve tüm dökümantasyon ücrete dahildir.

  İZOLAN EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG. İNŞ. SAN. TİCARET LTD. ŞTİ.
  İş Bankası Ataşehir Şubesi -1226 IBAN : TR75 0006 4000 0011 2260 3682 22

DEĞİŞİKLİK VE İPTAL

 • Herhangi bir nedenle katılamama durumunda, önceden bilgi verilmesi koşuluyla ödenen ücret, bir başka programda kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Aksi durumda katılım bedeli fatura edilir.
 • Zirve organizasyon sahibi firma mücbir sebepler gerektiğinde program mekânını veya programı değiştirme, iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutmaktadır. İptal halinde ödenmiş olan ücretler iade edilir.
ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç