fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

Yeni Dönemde 19 OCAK 2021 Dijital Liderlik Eğitimi

Yeni Dönemde Dijital Liderlik Eğitimi

Dijital İK Eğitimleri

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme

Web sitemiz üzerinden yönlendirilerek kayıt yaptığınız takdirde KVKK metni onaylanmış sayılacak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 5. maddesinde belirtilen "ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlemenin zorunlu olması" hukuki sebebiyle, veri kayıt sisteminin parçası olarak otomatik olan yöntemle firmamız kayıtlarına işlenecektir. Nezdimizdeki kişisel verileriniz herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmamaktadır.

Ödemelerimiz İyzico güvencesiyle online ve taksit imkanlarıyla gerçekleşmektedir.

Yeni Dönemde Dijital Liderlik Eğitimi

 • Kurum kültürü ve bunun etrafında şekillenen strateji kurumların yeni iş modellerini nasıl etkiler
 • Günümüzün değişken ve belirsiz iş ortamında dijitalleşen iş modellerine ayak uydurmak için sergilenmesi gereken Liderlik stilleri nelerdir?
 • Değişime ayak uydurabilmek ve Liderlik edebilmek için nasıl bir yetenek setine ve bakış açısına sahip olmalıyız?

Yusuf Karancı 

1977 yılında İzmir’de doğdu. 1994 yılında İzmir Atatürk Lisesi'nden, 1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Yazılım Uzmanı olarak İş Bankası’nda iş hayatına başladı.

2006 yılına kadar bu organizasyonda Krediler konusunda yazılımlar üretti. 2006-2018 yılları arasında Finansbank iştiraki Ibtech’de Nakit Yönetimi, Hazine, Servis Yönetimi, Veri Mimari ekiplerinde Yazılım Mimarı, Kıdemli Yazılım Mimarı ve Yönetici olarak yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza attı. 2013-2015 yılları arasında Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA yaptı. Bu süreç içerisinde MIT Sloan School’da Liderlik,Ekip Yönetimi, İnovasyon ve Girişimcilik konularında eğitim gördü.

2018 yılı başında kısa bir süre Fibabanka Veri Yönetimi Müdürü olarak çalıştı ve ekibin yeniden yapılandırılmasında görev aldı. 2018 yılında ayrıca Netcad A.Ş. de Ar-Ge Direktörü olarak ürün süreci ve ürün yönetimi konularında uzmanlaştı. 2019 yılında Finnovation Yazılım Çözümleri, Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri adında bir şirketin kurucu ortağı oldu. Halen bu şirket çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

 • Kişi Başı

  1150₺ + KDV
 • 2 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  1075₺ + KDV
 • 3 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  1000₺ + KDV
 • 4 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  950₺ + KDV

  Telefon: 0216 455 0 800 - demetdede@bncturkey.com
  Öğle yemekleri, çay, kahve ikramlar, toplantı çantaları, kitaplar ve tüm dökümantasyon ücrete dahildir.

  İş Bankası Ataşehir Şubesi -1226 IBAN : TR75 0006 4000 0011 2260 3682 22

DEĞİŞİKLİK VE İPTAL

 • Herhangi bir nedenle eğitime katılamadığınız durumunda, eğitimden 1 hafta önce bilgi vermek koşuluyla ödenen ücret, bir başka eğitim programında 1 yıl içinde kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Aksi durumda katılım bedeli fatura edilir.
 • Zirve organizasyon sahibi firma mücbir sebepler gerektiğinde program mekânını veya programı değiştirme, iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutmaktadır. İptal halinde ödenmiş olan ücretler iade edilir.
ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç