fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

Slide İK DİJİTAL CHECK-UP HİZMETİ #ÜCRETSİZ

İK Dijital Check-up Hizmeti

Dijital İK Eğitimleri

  • İK Dijital Check-up’ınızı yaptırdınız mı?
  • İK’da Mobil raporlama yapacak yetkinliğe sahip miyim? Hangi araç, hangi yöntem?
  • İK Raporlama setimiz doğru kurgulandı mı?
  • İK olarak neleri raporlamalayız. Sektörünüze göre Hangi HR KPI’ları?
  • Turnover’ı başka hangi kırılımlarda incelemeliyiz?
  • İK Analitik’te hangi araçları kullanmalıyız?
  • İK’da Veri Madenciliği yapabilir miyiz? Peki hangi alanlarında?
  • İnsan Kaynaklarında İş Zekası – BI kullanımını nasıl sağlarım? Bunun için İK olarak yeterli ve gerekli yetkinliğe sahip miyiz?
  • İnsan Kaynakları olarak İK Analitik konusunda hangi noktadayız?  “İK Analitik” Popüler bir söylem mi yoksa bir ihtiyaç mı?
  • Tüm bu başlıklarda İK fonksiyonu ve şirketiniz olarak hangi noktada olduğunuzu görmek ister misiniz?

Emre Tuna Aydın

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve İşletme Bölümlerini 2008 yılında bitirdi. Galatasaray Üniversitesinde MIS (Yönetim Bilişim Sistemleri) Eğitimi aldı. Okul döneminde lojistik alanında kısa süreli çalıştı. Daha sonra Marmara Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik Bölümü’nde yüksek lisansa devam etti.

Kariyerine 2006 yılında Eczacıbaşı’nda sırasıyla Satış, Pazarlama ve İnsan Kaynaklarında görev yaparak başladı. Daha sonra çeşitli projelerde görev alarak en son insan kaynaklarında çalıştı. Ardından Doğan Yayın HoldingSeat Pagine Gialle ortaklığında kurulan Joint – Venture yapıdaki şirketin tüm İK süreçlerinin kurulmasında 2 yıl kadar görev aldı.

Kariyerine 2010 – 2016 yılları arasında perakende sektöründe A.S. Watson'da, İK Bilgi Sistemleri ve Raporlama müdürü olarak devam etti.

2016 – 2019 yılları arasında Sabancı Holding İK Grup Başkanlığı’nda tüm topluluk Ücret ve HR IT projelerinin yönetiminde görev aldı. İnsan Kaynaklarında Analitik, İş Zekası, Finansal raporlama, Ücretlendirme, KPI’lar ve Veri görselleştirme uzmanlık ve ilgi alanlarıdır.

2013 yılından beri İK alanında 250'den fazla yerli ve çok uluslu firmaya, Uygulamalı İK Analitiği, İK'da İş Zekası, İK'da Bütçe Yönetimi, İleri Seviye Excel ve Raporlama teknikleri, Ücret Yönetimi, Yetenek Yönetimi gibi farklı eğitim ve danışmanlıklar vermekte olup en son noktada profesyonel hayatına ve danışmanlığa devam etmektedir. HrAnalitik.com sitesi ve Bnc Insight şirketi kurucusu olan Emre Tuna Aydın ulusal ve uluslararası bir çok İK Analitik konferansı ve eğitimine katılım sağlamakta; Sabancı Üniversitesi ve diğer üniversitelerde, Zirvelerde eğitmen ve konuşmacı olarak yer almaktadır.

 

Katılım için bize rezervasyon yapın: demetdede@bncturkey.com

ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç