fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

İK Sohbetleri Vol 7 İK’DA MAKİNE ÖĞRENMESİ 6 NiSAN 2020 - BNC OFİS TOPLANTI SALONU 13:30 - 15:30 Ücretsiz Katılım
Sınırlı Kontenjan

İK’da Makine Öğrenmesi

Dijital İK Eğitimleri

İnsan Kaynaklarında Makine Öğrenmesi Mümkün mü?

İK Makine Öğrenmesi Örnekleri Paylaşımı

Konferans Sırasında Canlı Bir MakineÖğrenmesi Vaka Çalışması

İK’da Metrik KPI Kavramları

Descriptive ve Predictive Analytics

İnsan Kaynaklarında Text Mining

Büyük Veri ve İnsan Kaynakları

Tüm Bu Yenilikler Üzerinden Paylaşımlarda Bulunacağımız Sohbet Toplantılarımıza

Yoğun Katılımlar Devam Ediyor. Sınırlı Katılım İçin Bize Hemen Ulaşın.

Sınırlı Kontenjanımız Dolmadan Yerinizi Ayırtın.

Emre Tuna Aydın - İK Analitiği ve Yasal Mevzuat Müdürü

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve İşletme Bölümlerini 2008 yılında bitirdi. Galatasaray Üniversitesinde MIS (Yönetim Bilişim Sistemleri) Eğitimi aldı. Okul döneminde lojistik alanında kısa süreli çalıştı. Daha sonra Marmara Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik Bölümü’nde yüksek lisansa devam etti.

Kariyerine 2006 yılında Eczacıbaşı’nda sırasıyla Satış, Pazarlama ve İnsan Kaynaklarında görev yaparak başladı. Daha sonra çeşitli projelerde görev alarak en son insan kaynaklarında çalıştı. Ardından Doğan Yayın Holding – Seat Pagine Gialle ortaklığında kurulan Joint – Venture yapıdaki şirketin tüm İK süreçlerinin kurulmasında 2 yıl kadar görev aldı.

Kariyerine 2010 – 2016 yılları arasında perakende sektöründe A.S. Watson'da, İK Bilgi Sistemleri ve Raporlama müdürü olarak devam etti.

2016 – 2019 yılları arasında Sabancı Holding İK Grup Başkanlığı’nda tüm topluluk Ücret ve HR IT projelerinin yönetiminde görev aldı. İnsan Kaynaklarında Analitik, İş Zekası, Finansal raporlama, KPI’lar ve Veri görselleştirme ilgi alanlarıdır.

2013 yılından beri İK alanında 150'den fazla yerli ve çok uluslu firmaya, İK Analitik, İK'da İş Zekası, İK'da Bütçe Yönetimi, İleri Seviye Excel ve Raporlama teknikleri gibi farklı eğitim ve danışmanlıklar vermiştir. En son noktada profesyonel hayatına ve danışmanlığa devam etmektedir.

Katılım için kayıt formunun en geç 3 Nisan 2020 tarihine kadar doldurularak gönderilmesi gerekmektedir. Katılım ücretsizdir.


✭✭✭✭✭
İK Sohbetleri Katılımcı Yorumu - Aralık 2019
“İK Sohbetleri etkinliğinize katılmış ve sizinle tanışmış olmaktan dolayı çok mutlu oldum. Veri analitiği ve özel olarak ta IK analitiği ve IK bütçesi bağlamındaki cömert paylaşımlarınız için tekrar çok teşekkür ederim. İlham verici ve ufuk açıcı birkaç saat geçirdiğimi bu vesile ile tekrar belirtmek isterim.”

✭✭✭✭✭
İK Sohbetleri Katılımcı Yorumu - Şubat 2020
“Genel anlamdabir eğitim olmamasına rağmen eğitimlerde olduğu kadar derinlemesine konulara girildi. Bakış açısı kazandıran bir sohbetti .”

✭✭✭✭✭
İK Sohbetleri Katılımcı Yorumu - Şubat 2020
"Günümüzde henüz değerinin yeterince anlaşılmadığı ancak geleceğe yönelik çok iyi bir gelişim alanı. Çok faydalı oldu .”

✭✭✭✭✭
İK Sohbetleri Katılımcı Yorumu - Şubat 2020
"İK Analitik alanında hem gerçek hayat örnekleri, hem de bu alanda kullanılan araçlar hakkında bakış açısı kazandırması açısından çok değerli buldum. Sohbet etkinliği olmasıda bir artı oldu.”
ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç