fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

İK ANALİTİK,
VERİ ANALİZİ ve RAPORLAMA
SERTİFİKA PROGRAMI
30 Ekim 2020
4 Hafta
4 Gün

İK Analitik, Veri Analizi ve Raporlama Sertifika Programı

Dijital İK Eğitimleri

İK Analitik - Veri Analizi, Veri Görselleştirme ve Raporlama Sertifikasyon Programı

Süresi: 4 Hafta, 4 gün  (10:00 – 16:00)

​​ Katılımcı Profili: Uzman ve üzeri seviye İK çalışanları ve Yöneticiler

İK Analitik, İş zekâsı (BI) ve Veri Madenciliği araçlarının kullanımının yanı sıra Raporlama ve veri analizi ile ilgili ileri düzey tekniklerin öğreneceğiniz “İK Analitik - Veri Analizi, Veri Görselleştirme ve Raporlama Sertifikasyon Programı” sayesinde değişen İnsan Kaynakları alanında geleceği bugünden tahmin edebileceksiniz.

 

Eğitim Hakkında​

​H​​​edefler​​​​​​​​​​​:

Eğitim programının sonunda hangi raporu hangi araçları kullanarak hazırlayabileceğinizi tespit edebilecek,

SQL sorguları üzerinden otomatize raporlar tasarlayabileceksiniz.

İş Zekası raporlarını mobilden ulaşılabilir hale getirebileceksiniz.

Veri görselleştirme ve veriden anlam çıkarma yetkinliği kazanacaksınız.

Uzun süre alan raporlama ve veriyi raporlamaya hazırlama sürecini kısaltabileceksiniz

Veri’den anlam çıkaracak! Hem görsel, hem analitik araçları nasıl kullanacağınızı gerçek veriler-vakalar üzerinden test edebileceksiniz.

Emre Tuna Aydın 

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve İşletme Bölümlerini 2008 yılında bitirdi. Galatasaray Üniversitesinde MIS (Yönetim Bilişim Sistemleri) Eğitimi aldı. Okul döneminde lojistik alanında kısa süreli çalıştı. Daha sonra Marmara Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik Bölümü’nde yüksek lisansa devam etti.

Kariyerine 2006 yılında Eczacıbaşı’nda sırasıyla Satış, Pazarlama ve İnsan Kaynaklarında görev yaparak başladı. Daha sonra çeşitli projelerde görev alarak en son insan kaynaklarında çalıştı. Ardından Doğan Yayın HoldingSeat Pagine Gialle ortaklığında kurulan Joint – Venture yapıdaki şirketin tüm İK süreçlerinin kurulmasında 2 yıl kadar görev aldı.

Kariyerine 2010 – 2016 yılları arasında perakende sektöründe A.S. Watson'da, İK Bilgi Sistemleri ve Raporlama müdürü olarak devam etti.

2016 – 2019 yılları arasında Sabancı Holding İK Grup Başkanlığı’nda tüm topluluk Ücret ve HR IT projelerinin yönetiminde görev aldı. İnsan Kaynaklarında Analitik, İş Zekası, Finansal raporlama, Ücretlendirme, KPI’lar ve Veri görselleştirme uzmanlık ve ilgi alanlarıdır.

2013 yılından beri İK alanında 250'den fazla yerli ve çok uluslu firmaya, Uygulamalı İK Analitiği, İK'da İş Zekası, İK'da Bütçe Yönetimi, İleri Seviye Excel ve Raporlama teknikleri, Ücret Yönetimi, Yetenek Yönetimi gibi farklı eğitim ve danışmanlıklar vermekte olup en son noktada profesyonel hayatına ve danışmanlığa devam etmektedir. HrAnalitik.com sitesi ve Bnc Insight şirketi kurucusu olan Emre Tuna Aydın ulusal ve uluslararası bir çok İK Analitik konferansı ve eğitimine katılım sağlamakta; Sabancı Üniversitesi ve diğer üniversitelerde, Zirvelerde eğitmen ve konuşmacı olarak yer almaktadır.

 

Katılım için kayıt formunun en geç 30 Ekim 2020 tarihine kadar doldurularak  gönderilmesi gerekmektedir.

 • Kişi Başı

  4500₺ + KDV
 • 2 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  4400₺ + KDV
 • 3 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  4300₺ + KDV
 • 4 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  4200₺ + KDV

  Telefon: 0216 455 0 800 - aysetopuzsahin@bncturkey.com
  Öğle yemekleri, çay, kahve ikramlar, toplantı çantaları, kitaplar ve tüm dökümantasyon ücrete dahildir.

  İZOLAN EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG. İNŞ. SAN. TİCARET LTD. ŞTİ.
  İş Bankası Ataşehir Şubesi -1226 IBAN : TR75 0006 4000 0011 2260 3682 22

DEĞİŞİKLİK VE İPTAL

 • Herhangi bir nedenle katılamama durumunda, önceden bilgi verilmesi koşuluyla ödenen ücret, bir başka programda kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Aksi durumda katılım bedeli fatura edilir.
 • Zirve organizasyon sahibi firma mücbir sebepler gerektiğinde program mekânını veya programı değiştirme, iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutmaktadır. İptal halinde ödenmiş olan ücretler iade edilir.
ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç