Get Support

Trainers

Ferda Alakuş

Ferda Alakuş

Soft Skill

1996 yılında Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldu. Lisans eğitiminden sonra çeşitli okullarda Psikolojik Danışman olarak çalıştı. Meslek hayatına Eylül 2015’den beri özel bir okulda Psikolojik Danışman olarak devam etmektedir.

 

Yavuz Erten’den Dinamik Psikoterapi, Prof. Dr. Mehmet Sungur’dan Bilişsel-Davranışçı Terapi (Cognitive Behaviour Therapy),  Psikolog Emre Konuk’tan Aile Terapisi, Doç. Dr. Esra İşmen Gazioğlu’dan Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Davranış Bilimleri Enstitüsünden Travma ve rahatsız edici düşüncelerin azaltılmasına yönelik EMDR I ve EMDR II. psikoterapi eğitimlerini aldı.

 

Daha sonra Mindfulness ile tanışarak İspanya’da bulunan,  İngiltere onaylı Mindful Academy ile Eğitici Eğitimi Seviye 1’i tamamlayarak (Accredited Foundation MBSR TTR1) sertifikasyonunu aldı. Özellikle Mindfulness Temelli Stres Azaltma (MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction) programında uzmanlaşmaya devam etmekte ve halen, bu doğrultuda İngiltere’de Mindfulness eğitmenleri tarafından uygulanan Doğru Uygulama Prensiplerini takip etmeye özen göstermektedir.

 

Ailelere, yetişkinlere ve öğretmenlere, şirketlere yönelik Mindfulness eğitimleri, Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı (MBSR), Mindfulness danışmanlık, seminer, grup, atölye çalışmaları yapmaktadır. Aynı zamanda Mindful İn School Project (.b) Organizasyonunun eğitimine devam etmekte öğrencilerin Mindfulness Becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Türk PDR Derneği ve EMDR Derneği üyesidir.

Other Trainers

Emre Tuna AYDIN
Emre Tuna AYDIN

Digital HR & Data Analytics

Dr.Barbaros Kon
Dr.Barbaros Kon

İK Süreçleri

Tuğba Özkabakçı
Tuğba Özkabakçı

İK Süreçleri

Prof. Dr. Erdem Özdemir
Prof. Dr. Erdem Özdemir

Marmara Üni. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı

Ozan Tatar
Ozan Tatar

Soft Skill

Sinem Işık
Sinem Işık

İşe Alım