fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

Her birey ve organizasyon için sürekli gelişimin kattığı değer ve önemi biliyoruz. Bilgi ve yeteneklerinizi güncel tutmanın sizi hızla gelişen ve değişen dünyanın rekabetçi ortamında bir adım ileriye taşıyacağının da farkındayız. Bu nedenle amacımız, içeriği yüksek kalitede eğitim programları, bilgilendirici ve tecrübelerin paylaşıldığı konferanslar ile teoriğin pratiğe dönüştürüldüğü çalışma atölyeleri (workshop) dizayn ederek kişisel ve iş hayatınızdaki gelişiminize katkı sağlamak, yerel ve küresel eğilimleri, gelişmeleri yakından takip ederek, sizlere ihtiyaç duyacağınız en yeni bilgileri ulaştırmak ve bu sayede hedeflerinizin gerçekleşmesine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Profesyonel çalışanlar tarafından tercih edilen ve değişen çalışma dünyasında müşterilerimizin kazanmalarını sağlayacak yenilikçi işgücü çözümlerinin yaratılması ve sunulmasına liderlik etmektir.

Misyonumuz

Sektöründeki ihtiyaçları ve hedefleri hakkında stratejik çözümler geliştirmek müşterilerimize fayda sağlayacak ilişkilerimizi geliştirmek ve ticari maliyetlerini ölçümleyerek daha fazla gelir etmelerini sağlamak, tüm operasyonlarına hız kazanmak ve kaynakların etkin kullanımını sağlayarak yeniliğe olan bağlılığımızı göstermektir. Gelecek fikirlerini sürekli olarak tahmin etmek ve küresel anlamda sosyal ve istihdam sistemlerinin gelişiminde bulunmaktır.

İnsanlara birey olarak saygı duyuyor.ve güveniyoruz. Bireyleri destekliyor ve iş /özel yaşamlarındaki hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Eğitim ve koçluk aracılığıyla insanların kariyerlerinde ilerlemesine yardımcı oluruz.

 

Kariyer

İnsan Kaynakları politikamız; yöneticilerimizi firmamıza emek harcayan, katma değer sağlayan çalışanlarımızın terfi etmesiyle oluşturmayı tercih etmek, insan kaynağının motivasyonuna, yönetimine ve gelişimine olanak sağlamak, firma hedeflerine ulaşmak için stratejiler gerçekleştirecek insan kaynağına yatırım yapmaktır.

  • Yenilikçi ve inovatif,
  • Fikirleri ve çalışmalarıyla firmasına değer katan,
  • Disiplinli, araştırmacı ve detaycı,
  • İnsana ve çevreye saygılı,
  • Sorumluluk sahibi, kendini sürekli geliştiren,
ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç