fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

Parallax İK'cılar
için
İletişim Temelli İkna Yönetimi Eğitimi
29-30 NİSAN

İK'cılar için İletişim Temelli İkna Yönetimi Eğitimi

İK Süreçleri (Fonksiyonel Eğitimler)

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme

Web sitemiz üzerinden yönlendirilerek kayıt yaptığınız takdirde KVKK metni onaylanmış sayılacak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 5. maddesinde belirtilen "ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlemenin zorunlu olması" hukuki sebebiyle, veri kayıt sisteminin parçası olarak otomatik olan yöntemle firmamız kayıtlarına işlenecektir. Nezdimizdeki kişisel verileriniz herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmamaktadır.

Ödemelerimiz İyzico güvencesiyle online ve taksit imkanlarıyla gerçekleşmektedir.

İK 'cılar olarak iş hayatında işimizle ilgili yeri geldiğinde adayları, çalışma arkadaşımızı, işten ayrılanları, patronumuzu ikna etmemiz gereken durumlarla karşılaşıyoruz. Bir projeyi kabul ettirirken, yetki isterken, zam talep ederken hep ikna yöntemlerine başvuruyoruz. Eğer karşınızdaki kişinin bilinçli zihninin filtrelerini atlatmayı başarırsanız onu ikna etmek daha kolay olacaktır. Ancak bunun için en etkili iletişim yolu olan konuşma dilinin doğru kullanımı çok önemlidir. Sadece konuşma dilinde seçilen kelimeler değil, bu kelimelerin sıralaması, birbirine bağlanma biçimi ve sesin vurgusu da önem taşır. Bu alanda hipnotik dil kalıpları çok etkili sonuçlar doğurmaktadır. Çalışma yaşamınızın içinden konu başlıklarını inceleyeceğimiz bu eğitim, size kelimelerin sihirli gücünü göstererek ‘iletişim sihirbazı’ olmanızı sağlayacak ve kendinizle, çevrenizle daha sağlıklı iletişim kurabileceksiniz.

1.Bölüm: Farkındalık Ve Duygusal Zeka

1.1 Bireysel Farkındalık / Ben kimim, ne istiyorum?

1.2 Durumsal Farkındalık / Olay ne ve ben bunun neresindeyim?

1.3 Sosyal Farkındalık / Diğer insanlar ne istiyor, ne yapıyor?

 

2.Bölüm: İkna Sürecinin Yönetimi

2.1 İknanın Psikolojisi

2.2 İkna Temelli İletişim

2.3 İletişim Sürecinin Yönetimini Ele Alma

2.4 Meta Programlar

2.5 Mimiklerle İletişim

 

 3.Bölüm: Hipnotik İletişim

3.1 Beş İletişim Kanalı

3.2 Hipnotik Dil Kalıpları

Sedef Baban

1979 Antakya doğumludur. Lisans eğitimini Pamukkale Üniversitesi'nde Matematik üzerine, Yüksek Lisans eğitimini Ayvansaray Üniversitesi'nde Pazarlama İletişimi üzerine tamamlamıştır. Üniversite yıllarında tiyatro ve drama dersleri almıştır.
9 yılı MEB'de öğretmenlik, 2 yılı Dicle Üniversitesinde uzman öğretici ve 10 yıl da yetişkin eğitimi olmak üzere toplam 20 yıldır eğitimcilik yapmaktadır. Dünyanın lider kurumlarından uluslararası lisanslarla koçluk ve Trainer's Training eğitimlerini tamamlamıştır.

Dr. Paul Ekman International Academy'de Davranış Bilimleri alanında ESAC (Emotional Skills And Competencies) ve ETaC(Evaluating Truthfulness And Credibility) eğitimleri alarak Türkiye'deki sayılı Mikro Mimik uzmanı ve Güvenilir Davranışlar Uzmanından biri olmuştur. Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF'ten PCC ünvanına sahiptir. Uluslararası onaylı Trainer's Training / Eğitici Eğitmeni sertifikasına sahiptir.

Bugüne dek 60.000 adam/saat eğitim ve seminer tecrübesi bulunmaktadır. Türkiye'de ve yurtdışında Davranış Bilimleri, Duygusal Zeka, Profesyonel Koçluk, Üst Düzey İletişim, Mikro Mimik Ve Güvenilir Davranışlar, Yönetici Koçluğu, Kişisel Markalaşma, Nefes Teknikleri eğitimleri vermektedir.

İstanbul’da ikamet eden Sedef Baban; evli ve bir kız, bir erkek olmak üzere iki çocuk annesidir. Referanslarından bazıları Ankara Barosu, Botaş Doğal Gaz İşletmeleri, Yayla Tuerk GMBH, Garanti Bankası GM, Brenntag Kimya, Beybi Plastik Sanayi AŞ., Standard Profil AŞ., Kariyer.net GM, Kalkınma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İzmir Mali Müşavirler Odası

 • Kişi Başı

  2250₺ + KDV
 • 2 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  2150₺ + KDV
 • 3 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  2050₺ + KDV
 • 4 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  1950₺ + KDV

  Telefon: 0216 455 0 800 - demetdede@bncturkey.com
  Öğle yemekleri, çay, kahve ikramlar, toplantı çantaları, kitaplar ve tüm dökümantasyon ücrete dahildir.


  İş Bankası Ataşehir Şubesi -1226 IBAN : TR75 0006 4000 0011 2260 3682 22

DEĞİŞİKLİK VE İPTAL

 • Herhangi bir nedenle eğitime katılamadığınız durumunda, eğitimden 1 hafta önce bilgi vermek koşuluyla ödenen ücret, bir başka eğitim programında 1 yıl içinde kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Aksi durumda katılım bedeli fatura edilir.
 • Zirve organizasyon sahibi firma mücbir sebepler gerektiğinde program mekânını veya programı değiştirme, iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutmaktadır. İptal halinde ödenmiş olan ücretler iade edilir.
ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç