fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

Performans Yönetim Çalıştayı 1-2 TEMMUZ 2021

Performans Yönetim Çalıştayı

İK Süreçleri Eğitimleri

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme

Web sitemiz üzerinden yönlendirilerek kayıt yaptığınız takdirde KVKK metni onaylanmış sayılacak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 5. maddesinde belirtilen "ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlemenin zorunlu olması" hukuki sebebiyle, veri kayıt sisteminin parçası olarak otomatik olan yöntemle firmamız kayıtlarına işlenecektir. Nezdimizdeki kişisel verileriniz herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmamaktadır.

Ödemelerimiz İyzico güvencesiyle online ve taksit imkanlarıyla gerçekleşmektedir.

Eğitim 09:30’da başlayıp, 16:30’da sona ermektedir.

Şirkette kurulan ya da kurulacak olan performans yönetim sistemini, hedef ve yetkinlik bazlı entegre olarak çalıştırmak, bunun yanında iş liderlerinin performans değerlendirirken ihtiyaçları olan beceriler setini geliştirmek. Bu beceriler performans yönetimi sürecinde liderin ihtiyacı olabilecek becerilerdir.

Hedefler belirleyebilmek, beklentileri açık ve net olarak ifade edebilmek, direnç gösteren, psikolojik oyuna giren zor çalışanları yönetebilmek, oluşan kızgınlık, alınganlık durumlarında duyguları yönetebilmek, doğru insana doğru görevi verebilmek, yüksek performanslı takımlar yaratabilmek, çalışanlara koçluk yapabilmek ve adam yetiştirmek, adil olmak için gereken performans yönetimi becerileridir. Bu doğrultuda kişiye koçluk yaklaşımı ile pozitif şekilde provoke ederek potansiyelini çıkarabilme ve bu potansiyeli performansa döndürecek sistem kurma, uygulama ve geliştirme amaçlanmaktadır.

 

 • Değişen Dünya ve Dünya Trendleri Neler?
 • Şirketleri Neler Kuraklaştırır? Neler Yeşertir?
 • Yeni Yüzyılda Yöneticilerden Beklenenler Neler?
 • İnsan Kaynakları Yönetimindeki Yeni Yaklaşımlar Neler?
 • İnsan Kaynakları Yönetiminde Performans Yönetimi Yol Haritası
 • Stratejik Planlamanın Aşamaları ve Performans Yönetiminin Stratejik Planlamadaki Yeri
 • Vizyon-Misyon ve Temel Değerlerin Oluşturulması
 • Stratejik Amaçların, Kritik Başarı Faktörlerinin ve Hedeflerin Oluşturulması
 • Performans Nedir? Performans Değerlendirme Nedir?
 • Performans Yönetim Sistemi Nedir?
 • Performans Yönetim Sisteminin Unsurları
 • Neden Performans Değerlendiririz?
 • Neden Performans Yönetim Sistemi?
 • Performans Değerlendirmenin Amaçları Neler?
 • Performans Değerlendirmede Ölçmenin Önemi Nedir?
 • Performans Yönetim Sistemi ve Performans Değerlendirme Süreç Haritaları
 • Hedef ve Yetkinlik Bazlı Performans Yönetim Sistemi Kurma Yol Haritası
 • Yetkinlik Tanımları ve Yetkinliklerin Özellikleri
 • Yetkinliklerin Sınıflandırılması
 • Yetkinlik Sözlüğünün Oluşturulması
 • Yetkinlik Sözlüğünden İlgili Yetkinliklerin Pozisyonlara Atanması
 • Performansı Mı Değerlendiriyoruz? Potansiyeli mi? Yoksa Her İkisini mi? Peki Nasıl?
 • Yetkinliklerin Değerlendirilmesi
 • Hedeflerin Performans Yönetim Sisteminde Kullanılması, Ağırlıklandırılması ve Değerlendirilmesi
 • Performans Değerlendirme Görüşme Teknikleri ( Haddini Bildirim mi? Geri Bildirim mi? )
 • Koçluk Yaklaşımı İle Geri Bildirim Verme ve Alma Teknikleri
 • Bireysel Gelişim Planlamalarının Yapılması
 • Değerlendirmede Yapılan Kritik Hatalar ve Hataları Önlemede Yapılacaklar Neler?

 

Performans Yönetim Sisteminin Başarılı Olması İçin…

Performans Değerlendirme Süreç Takvimi Performans Değerlendirme Sonuçlarının Prim Sistemleri ve Diğer İnsan Kaynakları Süreçlerinde Kullanılma Şeklinin Öğretilmesi Vaka ve Video Çalışmaları İle Uygulamalar ve Her Katılımcıya Geri Bildirim Verme Her Katılımcının Kendi Şirket Uygulamaları İle İlgili Sorularının Alınması ve Çözüm Yöntemleri İle İlgili Öneriler Verilmesi

Dr.Barbaros KON

Dr.Barbaros KON, 1969 yılında İstanbul’da doğdu. 1987 yılı Maltepe Askeri Lisesi, 1991 yılında Kara Harp Okulu Yönetim bölümünden mezun olduktan sonra 1995 yıl sonuna kadar çeşitli komuta kademelerinde bulundu. Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimini Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamlamıştır. Özel sektördeki iş yaşamına 1996 yılında Tire Kutsan Oluklu Mukavva San. ve Tic.A.Ş.’de İnsan Kaynakları ve Kalite Güvence Müdürü olarak başlayan Sn.Kon, 1998 yılı Haziran ayından itibaren Dentaş Ambalaj ve Kağıt San.A.Ş.’de İnsan Kaynakları Yöneticisi ve Yönetim Temsilcisi olarak göreve başlamıştır. Yedi yıldır bu görevi sürdüren Sn.Kon, Kariyer Planlaması doğrultusunda aynı şirkette 2005 Mayıs’ından 2006 yılı Mart ayına kadar İhracat Yöneticiliği yapmıştır. Dr.Barbaros KON bundan sonraki kariyerine 2006 yılı Mart ayı başından itibaren yaklaşık 725 milyon dolar ciroya sahip demir çelik, tekstil, lojistik ve dış ticaret sektörlerinde faaliyet gösteren Kocaer Group'un firmalarından Kocaer Tekstil A.Ş.'nin Genel Müdür'ü olmuştur. İhracat ağırlıklı çalışan firmanın markalaşma sürecinide yönetmiş ve Chakra, Jua ve Towello markalarının konumlanması ve yayılımı çalışmalarını sürdürmüştür.

2008–2009 yılları arasında Pamukkale Üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak Rektör Danışmanı, Pamukkale Teknopark Şirketinin Genel Müdürü ve öğretim üyesi olarak akademik görevini yürütmüştür. Sayın Kon, Denizli, İstanbul, İzmir, Antalya’da ofisleri bulunan Humanika Yönetim Danışmanlığı ve HMNC İnsan Kaynakları ve Özel İstihdam Bürosu’nun kurucu ortağıdır. Ayrıca Kanada Toronto’da ofisi olan Humanicanada Consulting Inc.’nin kurucusudur. Dr. Barbaros Kon ayrıca Ege Bölgesindeki İllerin İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurullarının üyeliğini yapmıştır. Ulusal ve uluslararası şirketlerde yönetim danışmanlıkları da yapan Dr.Barbaros KON’un yerel ve ulusal basında ve süreli yayınlarda yayınlanmış birçok makale ve köşe yazısı bulunmaktadır.

Bulunduğu şirketlerde insan kaynakları bölümünün kuruluşu, insan kaynakları sistemlerinin ve şirket kültürünün oluşturulması, toplam kalite yolculuğuna çıkışın sağlanması projelerini ekibiyle birlikte gerçekleştirmiştir. Ayrıca toplumsal sorumluluk bilinciyle Denizli’de bulunan okullara, SSK İl Müdürlüğü’ne, Denizli Devlet hastanesine TKY yolculuklarında rehberlik yapmıştır. 2001 yılında Yetkinlik Bazlı İKY Sistemleri konusunda Doktora Tezini de veren ve Kalder Denizli Yerel Kalite Odağı, Kalder Ulusal Kalite Ödül Değerlendiricisi, Ege Bölgesi Kalite Ödül Baş değerlendiricisidir. 1998 yılından 2003 yılına kadar Peryön Ege Şubesi 2nci Başkanlığı, 2003 – 2012 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Sn. KON 2012 yılından itibaren Denetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Birçok STK’da Yönetim Kurulu görevleri olan ve Türkiye Özel Sporcular Federasyonu danışma kurulu üyesi de olan Dr.Barbaros KON 2006 yılında Denizli Sivil Toplum Kuruluşları Gelişme Platformu(DESGEP) kurucularındandır. Denizli Rotary Kulübü 2009–2010 ve 2016-2017 Dönem Başkanlığı, 2012-2013 Federasyon Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Günümüzde ise Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Federasyonu (FIJET) ve Türkiye Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (ATURJET) Yönetim Kurulu üyesidir. TOSYÖV İstanbul yönetim kurulu üyeliği de yapan Dr. Barbaros KON, Avrupa Birliği Akdeniz Turizm Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Temsilcisidir. Aynı zamanda büyük ölçekli 9 firmanın ve şirketler grubunun Yönetim Kurullarında bağımsız üye olarak görev yapmaktadır.

“Türkiye’de Fark Yaratan İnsan Kaynakları Yöneticisi” dalında birincilik ödülü olan ve ayrıca Adler International Learning Koçluk Okulunda International Coach Federation(ICF) tarafından onaylanmış Koçluk yapma konusunda sertifikaya sahiptir. Uluslararası Koçluk Federasyonu(ICF) üyesi olan Dr.Barbaros KON evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce ve İspanyolca dillerini bilmektedir.

 • Kişi Başı

  2250₺ + KDV
 • 2 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  2150₺ + KDV
 • 3 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  2050₺ + KDV
 • 4 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  1950₺ + KDV

  Telefon: 0216 455 0 800 - demetdede@bncturkey.com
  Öğle yemekleri, çay, kahve ikramlar, toplantı çantaları, kitaplar ve tüm dökümantasyon ücrete dahildir.

  İŞBANKASI ATAŞEHİR ŞUBESİ-1226 IBAN TR75 0006 4000 0011 2260 3682 22

DEĞİŞİKLİK VE İPTAL

 • Herhangi bir nedenle eğitime katılamadığınız durumunda, eğitimden 1 hafta önce bilgi vermek koşuluyla ödenen ücret, bir başka eğitim programında 1 yıl içinde kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Aksi durumda katılım bedeli fatura edilir.
 • Zirve organizasyon sahibi firma mücbir sebepler gerektiğinde program mekânını veya programı değiştirme, iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutmaktadır. İptal halinde ödenmiş olan ücretler iade edilir.
ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç