fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

PROAKTİF 7 TEMMUZ 2021 İŞ HUKUKU EĞİTİMİ

Yeni Dönemde Pro Aktif İş Hukuku Eğitimi

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Eğitimleri

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme

Web sitemiz üzerinden yönlendirilerek kayıt yaptığınız takdirde KVKK metni onaylanmış sayılacak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 5. maddesinde belirtilen "ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlemenin zorunlu olması" hukuki sebebiyle, veri kayıt sisteminin parçası olarak otomatik olan yöntemle firmamız kayıtlarına işlenecektir. Nezdimizdeki kişisel verileriniz herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmamaktadır.

Ödemelerimiz İyzico güvencesiyle online ve taksit imkanlarıyla gerçekleşmektedir.

İK'nın şirket içindeki rolünün ön plana çıktığı bir dönemden geçiyoruz.

Bu süreçte İK 'daki İş hukuku Uygulamaları çok daha önemli hale geldi.

Olası Sorun  alanlarının tespit edilmesi ve bu tespitlere pro aktif yaklaşım şirketlerin bu belirsiz dönemde daha güvenli yol almalarını sağlayacak.’

 • Mücbir Sebebe Dayalı Sözleşme Feshi Ve Yönetimi  Nasıl Olacak?
 • Telafi Çalışması Ve Koşulları Nelerdir? Uygulamada Nelere Dikkat Edilmeli?
 • Ücretsiz İzin Uygulamasında Ön Plana Çıkan Noktalar Neler?
 • Çalışma Sürelerinin Ayarlanmasında Yapılmaması Gerekenler Neler?
 • Kısa Çalışma Ve Kısa Çalışma Ödeneğinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Neler?
 • Bu Dönemde Denkleştirme Çalışması Nasıl Olmalı?
 • Çalışma Süreleri Ve İzinler Bu Dönemde Nasıl Ayarlanacak?

Av. Cuneyt Alihan DANAR - İş Hukuku Uzmanı

1974 İstanbul doğumlu olan Av.Cüneyt Alihan Danar, 1999 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2000 yılından itibaren İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında çalışmalar yapmaktadır. Serbest avukatlık tecrübesinden sonra, yaklaşık altı yıl süreyle MESS Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası’nda Müşavir Avukat olarak görev yapmış, özel olarak Toplu Sözleşmeler Hukuku, Sendikalar Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında yoğunlaşmış ve uzmanlaşmıştır. Çok sayıda makalesi yayımlanan ve yurtdışında da İngilizce seminerler veren Danar’ın, Peryön aracılığıyla verdiği seminerler nedeniyle teşekkür plaketleri bulunmaktadır. Av.Cüneyt Alihan Danar, MESS yayını olan “Akıllı Kitap – İş Güvencesi” eserinin de yazarları arasında bulunmaktadır. Halen İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında danışmanlık yapan, Hürriyet İK’da tam sayfa röportajı yayımlanan ve konular hakkında mütalaa veren, çok sayıda sektör dergilerinde makaleleri yayımlanan, Sabah gazetesinin “İş’te İnsan” ekine mütalaalar veren, yenibiris.com sitesinde uzmana sor köşesini düzenleyen, eğitim ve seminerler veren Danar, aynı zamanda mahkemelerde İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Bilirkişiliği de yapmaktadır.

 • Kişi Başı

  800₺ + KDV
 • 2 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  750₺ + KDV
 • 3 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  700₺ + KDV
 • 4 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  650₺ + KDV

  Telefon: 0216 455 0 800 - demetdede@bncturkey.com
  Öğle yemekleri, çay, kahve ikramlar, toplantı çantaları, kitaplar ve tüm dökümantasyon ücrete dahildir.

  İş Bankası Ataşehir Şubesi -1226 IBAN : TR75 0006 4000 0011 2260 3682 22

DEĞİŞİKLİK VE İPTAL

 • Herhangi bir nedenle eğitime katılamadığınız durumunda, eğitimden 1 hafta önce bilgi vermek koşuluyla ödenen ücret, bir başka eğitim programında 1 yıl içinde kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Aksi durumda katılım bedeli fatura edilir.
 • Zirve organizasyon sahibi firma mücbir sebepler gerektiğinde program mekânını veya programı değiştirme, iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutmaktadır. İptal halinde ödenmiş olan ücretler iade edilir.
ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç