fbpx

HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2009 - 2020

Kurumlar için Sosyal Medya
Kullanım Farkındalığı
Eğitimi
17 MAYIS 2021

Kurumlar için Sosyal Medya Kullanım Farkındalığı Eğitimi

Soft Skill Eğitimler

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme

Web sitemiz üzerinden yönlendirilerek kayıt yaptığınız takdirde KVKK metni onaylanmış sayılacak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 5. maddesinde belirtilen "ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlemenin zorunlu olması" hukuki sebebiyle, veri kayıt sisteminin parçası olarak otomatik olan yöntemle firmamız kayıtlarına işlenecektir. Nezdimizdeki kişisel verileriniz herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmamaktadır.

Ödemelerimiz İyzico güvencesiyle online ve taksit imkanlarıyla gerçekleşmektedir.

Eğitimin İçeriği:

 • Şirketler İçin Sosyal Medyanın Önemi
 • Kurumların Sosyal Medya Stratejileri Nasıl Olmalı? Örnek Vakaların İncelenmesi
 • Kurumlar İçin Sosyal Medya Etiği & Rehberi
 • Kurumların Sosyal Medya Kullanımlarında Dikkat Etmesi Gereken Hassas Noktalar (Fırsatlar & Riskler,  Örnek Vakaların İncelenmesi)
 • Üst Düzey Yöneticilerin Sosyal Medya İletişimlerinin Kurumlara Sağlayacağı Katma Değer (Örnek Vakaların İncelenmesi)
 • Çalışanlarda Sosyal Medya Kullanım Farkındalığının Artırılmasının Kurumlar İçin Önemi (Örnek Vakaların İncelenmesi)

Ozan TATAR


1980 yılında Ankara’da doğan Ozan Tatar, 2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerinin ilk on iki yılında; hızlı tüketim ürünleri sektörü, e-ticaret ve ödeme sistemleri alanında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin pazarlama bölümlerinde yönetici olarak çalıştı. 2012-15 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde, 2016 yılında ise Koç Üniversitesi’nde yarı-zamanlı öğretim görevlisi olarak İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde ve Executive MBA Programı’nda ders verdi. 8 yıldır 20.000’den fazla profesyoneli ve girişimciyi, alanında uzman onlarca değerli konuşmacıyla DigitalTalks markası altında düzenlediği etkinliklerle buluşturan Ozan Tatar, ayrıca editör ekibi ile birlikte içerik çalışmaları yürütüyor ve farklı projelerde alanında öncü birçok şirket ile iş birliği gerçekleştiriyor.

“Türkiye’de Fark Yaratan İnsan Kaynakları Yöneticisi” dalında birincilik ödülü olan ve ayrıca Adler International Learning Koçluk Okulunda International Coach Federation(ICF) tarafından onaylanmış Koçluk yapma konusunda sertifikaya sahiptir. Uluslararası Koçluk Federasyonu(ICF) üyesi olan Dr.Barbaros KON evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce ve İspanyolca dillerini bilmektedir.

 • Kişi Başı

  1500₺ + KDV
 • 2 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  1400₺ + KDV
 • 3 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  1300₺ + KDV
 • 4 Kişilik Katılımlarda Kişi Başı

  1200₺ + KDV

  Telefon: 0216 455 0 800 - demetdede@bncturkey.com
  Öğle yemekleri, çay, kahve ikramlar, toplantı çantaları, kitaplar ve tüm dökümantasyon ücrete dahildir.

  İş Bankası Ataşehir Şubesi -1226 IBAN : TR75 0006 4000 0011 2260 3682 22
  *Standart Eğitim Fiyatı 1250 TL + KDV'dir. Bunun üzerinden pandemi indirimi uygulanmıştır.

DEĞİŞİKLİK VE İPTAL

 • Herhangi bir nedenle eğitime katılamadığınız durumunda, eğitimden 1 hafta önce bilgi vermek koşuluyla ödenen ücret, bir başka eğitim programında 1 yıl içinde kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Aksi durumda katılım bedeli fatura edilir.
 • Zirve organizasyon sahibi firma mücbir sebepler gerektiğinde program mekânını veya programı değiştirme, iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutmaktadır. İptal halinde ödenmiş olan ücretler iade edilir.
ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç